O mně

Jsem ilustrátorka a kreslířka a věnuji se především dětem. Nechávám štětce a pastelky utvářet fantaskní světy plné pohádkových postav, lesních víl, skřítků, zvířat a přírody.

Ilustrace - dětská periodika, knihy pro děti i dospělé, učebnice, hry, pexesa, propagační  a obalové materiály a další.

Autorská kresba a malba - obrázky do interiérů, obrázky na přání, reprodukce tištěné na vysoce kvalitní papír archivním inkoustem.

Omalovánky - obrázky pro děti i dospělé s převahou reálných motivů

Mou nejoblíbenější technikou je akvarel a těsně za ním umělecké pastelky. Dále používám pastel, inkoust a akryl. Mám ráda veselé jemné barvy. Pro digitální ilustrace používám převážně Adobe Photoshop CC. Nebráním se jakémukoliv nápadu a nové motivy přijímám s radostí.

Malování a kreslení mě baví od dětství - nevynechala jsem snad jedinou výtvarnou soutěž. I přesto, že mým vzděláním je knihovnictví a informatika, po několika letech práce ve vědecké knihovně a následně v soukromém sektoru jsem se vrátila ke své největší lásce, pastelkám a štětcům. Spojení knih a obrázků je tou nejhezčí možnou kombinací a inspirací mi jsou mé dvě malé dcerky.

Pokud Vás zaujala má tvorba a máte zájem o spolupráci, neváhejte mě kontaktovat. Budu moc ráda, když spolu vytvoříme něco nového a pěkného. 

Ať se vám zde líbí,

Dagmar Medzvecová

Spojení knih a obrázků je tou nejhezčí možnou kombinací