Reference

Paní Medzvecová vytvořila pro vydavatelství SUPRAPHON a.s. titulní ilustraci pro obal dětské audioknihy "Doktor Dolittle a jeho zvířátka" s hercem Davidem Novotným . Našim požadavkům vyhověla ve všech směrech, tvůrčím způsobem zpracovala zadání v domluvených lhůtách a s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Spolupráce byla na vysoké profesionální úrovni.

JUDr. Alan Piskač

šéfproducent audioknih a mluveného slova, www.supraphon.cz


Pro edukační brožuru a pexeso pro malé celiaky jsme hledali ilustrátora, který by doprovodil naše texty kresbami tak, aby děti pochopily podstatu svého onemocnění a hravou formou se naučily pravidla bezlepkové diety. Jsem moc ráda, že jsem oslovila paní Dagmar, její kresby jsou přesně to, co jsme potřebovali. Obrázky jsou krásné a názorně vystihují naše texty. Paní Dagmar byla spolehlivá, spolupracovat s ní byla radost. Děkujeme. Pokud budeme v budoucnu připravovat další publikace, určitě se na paní ilustrátorku opět s důvěrou obrátíme. 

Ing. Ivana Lášková

Předsedkyně pacientské organizace Společnost pro bezlepkovou dietu z.s., www.celiak.cz


Pani ilustrátorku Medzvecovú sme oslovili na ilustrovanie do pracovného zošita Etická výchova pre 2. ročník základných škôl. Jej tvorba sa nám veľmi páčila, preto bola pre nás prvou voľbou. Ilustrácie krásne zobrazujú ľudské situácie, konkrétne predmety a emócie, ktoré sú veľmi potrebné pri výchovno-vzdelávacom procese etickej výchovy. Spolupráca s pani Medzvecovou bola veľmi pružná a na všetkom sa dalo dohodnúť. Túto šikovnú ilustrátorku môžeme len odporúčať.

Mgr. Petra Hertl

redaktorka; www.expolpedagogika.sk ~ p.hertl@raabe.sk


Paní Medzvecová je autorkou a ilustrátorkou dětských knížek. Tvoří knihy jak pro nejmenší a předškolní, tak i pokročilejší čtenáře. Je velmi milá, vstřícná, spolehlivá a spolupráce s ní je příjemná a vždy profesionální.

Bc. Lucie Švecová

redaktorka společenskovědních oborů a dětské literatury; www.grada.cz ~ svecova@grada.cz


Paní ilustrátorku Dagmar Medzvecovou všem vřele doporučuji pro její profesionalitu, vstřícnost a velmi lidský a osobitý přístup k zakázce. S partnerem jsme po nemilé zkušenosti hledali někoho, kdo bude ilustrovat knihu pro naši dcerku se zájmem a vůlí plnit dané závazky. Spolupráce s paní Dagmar probíhala nad naše očekávání a vždy jsme se mohli na ni zcela spolehnout. Její komunikace je nejenom milá, ale i nadstandardně pedagogická a vždy nápomocná. Pokud hledáte solidní a důvěryhodnou spolupráci, jste dozajisté na správném místě.

Zdena Klímová

učitelka; z.klimova@outlook.com ~ 601 335 808


Spolupráci s paní Dagmar Medzvecovou, která trvá od září 2019 hodnotím velmi kladně. Svými autorskými pohádkami přispívá do časopisu Dráček, který je určen dětem předškolního věku od 3 do 7 let. Každou pohádku doprovázejí její originální ilustrace. Autorské pohádky píše podle našeho zadání. Dodržuje požadovaný počet znaků a v případě potřeby rychle reaguje a vychází nám vstříc v úpravách. Termíny plní vždy velmi svědomitě. Vřele doporučuji.

Mgr. Jitka Petřeková

šéfredaktorka časopisu Dráček; www.epublishing.cz/dracek ~ petrekova@epublishing.cz


Na základě výběrového řízení byla v srpnu 2017 vybrána paní Dagmar Medzvecová pro spolupráci s Centrem dopravního výzkumu, v.v.i. v oblasti tvorby obrazové přílohy pro Metodiku dopravní výchovy pro mateřské školy. Paní ilustrátorka naplnila všechny potřeby zadavatele. Práci provedla v daném termínu, spolehlivě, kvalitně, se značnou flexibilitou. Rychle reagovala na požadavky zadavatele a komunikovala bez jakýchkoliv prodlev. K Metodice dopravní výchovy pro mateřské školy vytvořila velmi přehlednou obrazovou přílohu, která vystihuje všechny potřeby pro práci s dětmi předškolního věku. Materiál byl pilotně testován v praxi a vykazuje pozitivní zpětnou vazbu. Malby jsou pro děti přitažlivé, vypovídající, jednoduché na pochopení a atraktivní. Dobře se s nimi pracuje. Stručně vystihují podstatné sdělení.

Ing. Alena Vyskočilová, Ph. D.

vedoucí oblasti hodnocení bezpečnosti a strategií; www.cdv.cz ~ cdv@cdv.cz ~ 724 716 656


Oslovila jsem paní Dagmar v době, kdy mi schválili v nakladatelství Grada 1.pohádkovou knihu "Kamarádi na výletě". Hledala jsem ilustrátora, který by byl flexibilní, ochotný a krásně kreslil. Nemusela jsem dlouho hledat, neboť jsem celkem brzy našla tyto stránky, kde se mi ilustrace moc líbily. Proto jsem se směle zeptala, zda bude mít paní Dagmar chuť a čas. Tímto začala naše spolupráce. Nyní máme před sebou vydání již 2.pohádkové knihy "Pohádky z lesa." A já bych byla moc ráda, kdyby tímto spolupráce neskončila, protože Dagmar nejen, že je šikovná, je i vstřícná, milá, ochotná a spolehlivá. Ještě jednou děkuji.

Lenka Jakešová

autorka dětských knih a zpěvníků; www.zpivameslenkou.webnode.cz ~ 733 573 323


Spolupráca s pani Medzvecovou je výborná. K svojej práci pristupuje zodpovedne, v tvorbe je flexibilná. Veľmi oceňujem rýchlosť, s ktorou dodáva obrázky, ktoré určite oslovia deti všetkých vekových kategórii. Vrelo odporúčam. 

Monika Nováková

autorka dětských knih


Paní Dagmar je milá paní ilustrátorka. Zapálená žena svou profesí, která maluje od plotny štětci, i když má v každé ruce jedno dítě. Děkuji tímto za byznys roku, kdy měla trpělivost vytvořit originální ilustrace se zubním motivem do naší zubní čekárny. V dětském koutku je hned veselejší atmosféra a děti si dokáží lépe představit zubní koloběh života. Dále dokázala potěšit i náš soukromý sportovní klub, pro který vykouzlila siluetky postav dle našich fantaskních výplodů Osmáččí mysli. Ještě dlouho na tyto výjevy budou všichni vzpomínat. Díky Dádo!

Petr Kocek

zubní lékař; www.osmaci.cz


Paní Dagmar mohu vřele doporučit naprosto všem. Všem těm, kteří si přejí do své knihy či jiného díla nádherné ilustrace. Nejde však jen o ilustrace, ale také o skvělý profesionální přístup paní Dagmar. Není nic, co bych mohla vytknout. Skvělá komunikace, jednání a snaha vyhovět všem požadavkům. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mou první knihu, paní Dagmar mi neuvěřitelně pomohla. Děkuji a přeji vám spousty dalších spokojených zákazníků.

Kateřina Maruchničová

www.katerinamaruchnicova.cz ~ info@katerinamaruchnicova.cz ~ 777 431 811


Mám ráda malé roztomilosti. Mám ráda, když je dětský svět autentický. Mám ráda, když můžu vlastnit originál. Také proto jsem si opakovaně nakoupila didaktické kartičky pro předškoláky a školáky. Také proto jsem koupila originální akvarel jako dárek. Na Dášinině tvorbě se mi líbí naprosto neotřelý rukopis. Skvěle vládne pastelkou, akvarelem i digitální tužkou. Takovéto konkurence si vážím!

Blanka Kučerová

majitelka Vydavatelství OBLAK; www.vydavatelstvi-oblak.cz ~ blanka@e-oblak.cz ~ 605 458 984


S Dagmar Medzvecovou spolupracujeme od roku 2016. Redakce ji sama oslovila. Dagmar je velmi spolehlivá, kreativní a rozumí dětské duši. Dokáže pracovat i v časové tísni. Zejména její zvířátkové obrázky a omalovánky mají čtenáři Dráčka ve velké oblibě.

Jitka Hinková

www.casopis-dracek.cz ~ hinkova@casopis-dracek.cz ~ 737 585 640


U paní Dagmar jsem si objednala akvarel ve formátu A3 s konkrétním motivem na přání. Chtěla jsem namalovat kočičího seladona, který je obdivován kočkami. Myslím si, že výsledek dokonale vystihuje mé přání. A také bych Dáše chtěla moc poděkovat za vstřícnost a rychlost.

Jana Brožová

jbrozova@icloud.com


Pro paní Dagmar jsme vyráběli dvoje krásné omalovánky - Advetní a Jarní. Díky této společné práci jsem se s ní i blíže poznal jako s odvážnou ženou, která si sama svoje výtvarné návrhy vytvoří a prodá. Člověk, který dokáže sám prodat to co umí, je pro mne v dnešní době svobodný hrdina. Stát tyto svobodné lidi vůbec nepodporuje spíše je ničí. Takže jako zakladatel firmy BOBO budu do budoucna rád spolupracovat s Dagmar na nových kreativních produktech, které budou hlavně lidem rozdávat: RADOST - MYŠLENKU - INSPIRACI a svobodu v tvoření.

Václav Kabát

zakladatel firmy BOBO BLOK spol. s r.o.; www.bobo.cz ~ kabat@bobo.cz ~ 602 218 648


Naše spolupráce vznikla náhodou, když jsem sháněla ilustrátora ke své e-knize. S Dášou byla perfektní a rychlá domluva. Navrhla na papír mojí představu a pak doladila dle sebe, bylo to skvělé a já jsem moc nadšená. Obálka vypadá víc něž úžasně a já se nemusela o nic starat. Tímto jí moc děkuji a těším se na další spolupráci.

Lucie Fišarová

fisalu@seznam.cz


Dáši je člověk s velkým srdcem a pozitivním laděním a to vše se odráží v její práci. Profesionál, s dětskou duší, vytříbeným stylem a technikou. Její akvarely dýchají láskou, pohodou a neuvěřitelnou lehkostí. Získá si nejen srdce dětí, ale i dospělých. Vážím si zodpovědných lidí se zapálením pro to, co dělají.

Barbora Neužilová

učitelka 1. stupně základní školy; carnallit@centrum.cz


Ilustrátorku a kamarádku Dagmar Medzvecovou znám osobně. Byl jsem překvapen, že za profesionální firemní vizáží se schopností řešit vyhrocené pracovní konflikty s anglickým klidem, je láskyplná maminka a umělkyně s nádherným vnitřním světem. Vidí a kreslí věci tak, jak je sám dnes už vidět a kreslit nedovedu. Děti mých dětí budou znát její obrázky, protože jsem bytostně přesvědčen o tom, že jsou stvořeny z upřímné radosti.

Ondřej Moravec

vedoucí týmu DWH v Allianz; ondrej.moravec@allianz.cz ~ 724 916 830


U paní Dagmar jsem si objednala omalovánku formátu A3 s konkrétním motivem na přání pro sestru k 45.narozeninám a moc se nám líbí. Se vstřícností jsem byla velmi spokojena.

Jitka Matějcová

jitka.dohnalova@alltoys.cz


U Dagmar jsem si objednala obrázky formátu A4 dle předlohy (dvě různé pohádkové postavy), techniku jsem nechala na ní, zvolila si kresbu pastelem/pastelkami. S výsledkem jsem velmi spokojená. Moje dcery mají krásnou dekoraci ve svém pokojíčku - miliony dětí na celém světě mají doma stejné obrázky, ale jen ty naše mají duši a jsou originální.

Petra Navrátilová

pepca.navrda@seznam.cz ~ 607 987 694


S Dášou jsme se poprvé setkali před několika lety, jakožto kolegové v dnes již bývalé práci. Vždy k práci přistupuje s odhodláním, zdravou dávkou cílevědomosti a hlavně s lidským přístupem. Vše co dělá, dělá se zápalem pro věc a jako bonus nabízí časovou spolehlivost a kvalitu odvedené práce.

Ing. Přemysl Jindra

www.pobozpsluzby.cz ~ jindra@pobozpsluzby.cz ~ 604 992 744