Březen už je téměř v polovině a jaro klepe na dveře. Před několika dny jsem dokončila ilustrace ke knize Pohádky z lesa, které napsala Lenka Jakešová a budou vycházet na jaře. Pustila jsem se do práce na mé vlastní detektivní knize pro děti, která bude vycházet v nakl. GRADA - právě si skicuji nové hrdiny :-) Průběžně také vznikají nové...

Skřítci náladovníčci se již rozutekli do všech koutů České republiky :-) Týden po vydání vychází již první recenze, které mě moc těší. Jsem ráda, že se vám kniha líbí a přeji náladovníčkům, ať dělají dětem radost!

Již 17. února v nakladatelství GRADA vyjde mé další knižní dítě, a to Kniha skřítků náladovníčků! Moc se na ni těším a věřím, že Vám udělá radost.

Tento rok bude opět plný obrázků a pohádek :-) Právě jsem začala ilustrovat další pohádkovou knihu Pohádky z lesa, která bude vycházet tento rok v nakladatelství Grada. Zároveň jsem dokončila poslední obrázky k mé knize s názvem Kniha skřítků náladovníčků, která by měla vyjít na jaře a moc se na ni těším. Zároveň v květnu vyjde má další pohádková...

10. ledna vyšla další pohádková kniha, kterou jsem mohla opatřit svými obrázky. Vyšla v nakladatelství Fortuna Libri SK a přináší veselá dobrodružství zelených skřítků :-)

PF 2020

23.12.2019

Přeji vám všem krásné svátky vánoční a v novém roce samá splněná přání!

Venku už jsou chladné a deštivé dny. O to víc mi těší práce na ilustracích k příběhu, který se odehrává v kouzelné tropické zemi, kde si hrdinové užívají tepla a moře :-)

Celé léto bude ve znamení kreslení :-) Právě jsem začala pracovat na ilustracích k moc milé knize plné zvířátek a přírody. Moc se těším, až vyjde.

S akrylovými barvami jsem už dlouho nemalovala...teď jsem je oprášila a rovnou na kámen 🙂 Ten je určen pro 7. ročník benefiční aukce, která se uskuteční na divadelním festivalu Open Air v Hradci Králové. Předtím bude měsíc vystaven v Galerii Koruna....teď už jen přestříkat lakem :-)

Pracuji na nové milé pohádce pro nejmenší čtenáře s úžasnými hrdiny :-) Zároveň je rozpracována práce na netradiční dětské encyklopedii, na jejíž výsledek se moc těším.