Jdi na obsah Jdi na menu

O mně

 

foto_obalka-knihy--kopie-.jpgJsem ilustrátorka a kreslířka a věnuji se především dětem. Nechávám štětce a pastelky utvářet fantaskní světy plné pohádkových postav, lesních víl, skřítků, zvířat a přírody.

Ilustrace – dětská periodika, knihy pro děti i dospělé, hry, pexesa, propagační materiály a další.

Autorská kresba a malba – obrázky do interiérů, obrázky na přání, portréty, reprodukce tištěné na vysoce kvalitní papír archivním inkoustem.

Omalovánky – obrázky pro děti i dospělé s převahou reálných motivů; některé z omalovánek zde nabízím volně ke stažení, dosud vyšly Adventní omalovánky (říjen 2016), Omalovánky s vůní jara (únor 2017) a Vánoční omalovánky ve spolupráci s BOBO BLOK, s.r.o. (říjen 2017)

 

krtek.jpg

Mou nejoblíbenější technikou je akvarel a těsně za ním umělecké pastelky. Dále používám pastel, inkoust a akryl. Mám ráda veselé jemné barvy. Občas sáhnu po moderní technice a kreslím digitálně. Pro digitální ilustrace používám převážně Adobe Photoshop CC. Nebráním se jakémukoliv nápadu a nové motivy přijímám s radostí.

 

Malování a kreslení mě baví od dětství - nevynechala jsem snad jedinou výtvarnou soutěž. I přesto, že mým vzděláním je knihovnictví a informatika, po několika letech práce ve vědecké knihovně a následně v soukromém sektoru jsem se vrátila ke své největší lásce, pastelkám a štětcům. Spojení knih a obrázků je tou nejhezčí možnou kombinací a inspirací se mi stala moje malá dcerka.

 

Pokud Vás zaujala má tvorba a máte zájem o spolupráci, neváhejte mě kontaktovat. Budu moc ráda, když spolu vytvoříme něco nového a pěkného. Oslovit mě můžete prostřednictvím e-mailu nebo kontaktního formuláře zde.

 

Ať se vám zde líbí,

Dagmar Medzvecová